Vilciņu ģimene piedalījās “Laimas” namiņa atklāšanā

25.novembrī uz „Laimas” namiņa atklāšanu Rīgā un tikšanos ar prezidenta kundzi Ivetu Vējoni tika uzaicināta arī Vilciņu ģimene no Kalupes pagasta un Sociālā dienesta sociālā darbiniece Ligita Liepiņa. Sadarbība aizsākās jau pagājušajā gadā, kad „Laimas namiņa” sarūpētās dāvanas saņēma Daugavpils novada bērni un Vilciņu ģimenei Ziemassvētku brīnumu sagādāja Valsts prezidenta ģimene, dāvinot puikām hokeja nūjas ar „Rīgas dinamo„ autogrāfiem, slidas un lelli ar leļļu ratiem mazajai māsai.

Šogad Vilciņu ģimene ne tikai tikās ar Valsts prezidenta kundzi Ivetu Vējoni un piedalījās „Laimas namiņa” atklāšanā, bet arī devās ekskursijā pa Rīgu un apmeklēja „Laimas’” šokolādes muzeju. Trīs no ģimenes bērniem galvaspilsētā bija pirmo reizi un tas vien jau bija īpašs piedzīvojums. Organizatori bija parūpējušies, lai šī diena ikvienam būtu piesātināta ar pozitīvām emocijām un radītu patiesu svētku noskaņu un prieku.

Īpašs paldies tika izteikts arī tiem  sociālajiem darbiniekiem, kuri atbalsta šo akciju: palīdz līdz bērniem nogādāt „Laimas” atklātnes, nogādā Rīgā un „Laimas” namiņa sarūpētās dāvanas palīdz nogādāt adresātiem.

Savukārt mēs sakām vislielāko paldies Valsts prezidenta kundzei Ivetai  Vējonei, visiem šīs akcijas organizatoriem un atbalstītājiem par radīto Ziemassvētku brīnumu un prieku bērnu sirdīs!

“Laimas” namiņā līdz pat 2017. gada 2. janvārim, no plkst. 12.00 līdz 21.00, izņemot svētku dienas,  mīļi gaidīts ir ikviens Latvijas iedzīvotājs un viesis, lai no namiņa brīnumu egles izvēlētos vienu kartiņu un, sarūpējot dāvanu, piepildītu to bērnu kvēlākos sapņus par sen lolotām dāvanām, kuru ģimenes šajos svētkos pašas to nevar atļauties. “Laimas” namiņš pie “Laimas” pulksteņa šogad tiek atvērts piekto gadu pēc kārtas, un kopā kopš 2012. gada tajā  ir piepildīti vairāk nekā 2 500 bērnu sapņi Ziemassvētkos.

Ligita Liepiņa