Fotoorientēšanās sacensības Kalupē 01.07.2016

01.jūlijā, 2.novadnieku saieta “Gaidom gostūs Kolupā” ietvaros notika fotoorientēšanās sacensības “Vai tu pazīsti savu pagastu?”, ko organizēja multifunkcionālais centrs “Varavīksne”. Sacensībās piedalījās 5 komandas, kopumā tie bija 19 dalībnieki, vecuma robežās no 9 – 57 gadiem.
Fotoorientēšanās sacensību dalībniekiem pirms starta tika iedotas fotogrāfijas ar kontrolpunktiem, kuri komandām Kalupes ciemā bija jāatrod. Pavisam bija 8 kontrolpunkti, un vienā no tiem bija jāizpilda uzdevums – ar taustes palīdzību jāatmin septiņu necaurredzamu maisiņu saturs, kuros bija ieliktas ēdamas lietas. Par katru atrasto kontrolpunktu, komandai tika piešķirti 10 punkti, bet par katru atminēto ēdamo lietu, papildus pienācās 5 punkti.
Šajās sacensībās ar savāktiem 110 punktiem uzvarēja komanda ar nosaukumu “Cīnītāji” (Kristīne Draška, Zane Kalvāne, Valērijs Golubovs). Otro vietu, ar savāktiem 105 punktiem, ieguva komanda “Tagad vai nekad” (Laura Kukle, Elīna Bogdanova, Sanija Poplavska, Rolands Kolosovskis, Juris Švarnovičs). Trešo vietu ar iegūtiem 95 punktiem ieguva komanda “Zvaigznes” (Marina Ponomorjova, Anna Fedotova, Ligita Liepiņa, Olga Osipova, Roberts Osipovs). Ar iegūtiem 85 punktiem, ceturto vietu dalīja divas komandas – “Susuriņi” (Elvis Zeps, Dāvids Draška, Jānis Kalvāns, Karolīna Ustinova) un “Marsiani” (Kristiāns Kursītis, Kristaps Nartišs).
Paldies, Santai Seilei, Viktorijai Lukjanovai un Samantai Morkonei par palīdzību sacensību laikā! Kā arī pateicība visiem sacensību dalībniekiem, par atsaucību un piedalīšanos. Uz tikšanos nākošgad, nākošajās fotoorientēšanās sacensībās Kalupē!

Iveta Poplavska
Jaunatnes lietu speciāliste

FOTOGALERIJA