KALUPES FUTBOLISTI LABĀKIE LATVIJĀ!

Svētdien, 8. oktobrī, RTU stadionā, Daugavgrīvas ielā 56a Rīgā, risinājās Rīgas Futbola federācijas (RFF) organizētais un Latvijas Futbola federācijas (LFF) atbalstītais Latvijas amatieru minifutbola (7 pret 7) finālturnīrs, kurā piedalījās sešas labākās Latvijas reģionu komandas.

Latvijas galvaspilsētu sacensībās pārstāvēja “SALONS.LV” vienība, Latgales reģionu prezentēja “Kalupe”, bet Kurzemi – “Medze”. No Ziemeļaustrumu reģiona sacensībām deleģēja “Ludza”, Vidzemi pārstāvēs “RAUNA”, bet Zemgales aizstāvēja “Lokomotīve”.

Sacensību ievadā risinājās izloze, pēc kuras sešas dalībnieces tika sadalītas divās apakšgrupās pa trim komandām katrā un aizvadīja grupu turnīra etapu pirmā apakšgrupa –Ludza, Rauna, Medze, otrā grupa – Rīga, Jelgava un Kalupe .

Pirmajai spēlei noslēdzoties, Kalupes komanda atzina zaudējumu Jelgavas komandai ar rezultātu 1:2.

Otrajā spēlē Kalupes komanda guva uzvaru pār Rīgu ar rezultātu 3:0.

Pusfināla spēlē, Kalupes komandai nācās cīnīties ar Ludzas komandu, kuru arī pieveica ar rezultātu 1:0.

Fināla spēlē, Kalupes komanda satikās ar Vidzemi pārstāvošo komandu „Rauna”  un turnīrs noslēdzās ar Kalupes uzvaru un rezultātu 2:1.

Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Kalupes komandas vārtsargs Igors Tvardovskis. Un labākais pussargs – Jevgeņijs Narovskis arī no Kalupes komandas.

Kalupes komandas treneris Aleksandrs Vabiščevičs izsaka atzinību un pateicību par ieguldīto darbu un lielo veikumu visiem komandas spēlētājiem – Arnim Rasčevskim, Ričardam Rasčevskim, Vadimam Siņicinam, Maksimam Siņicinam, Armandam Koržeņevskim, Rolandam Koržeņevskim, Igoram Tvardovskim, Jevgeņijam Narovskim, Emīlam Bērziņam, Ruslanam Koroļovam, Sergejam Lazdovskim, Aigaram Catlakssam, Vadimam Solovjovam.

FOTOGALERIJA